Túžite po dokonalej hygiene?

/INS. Spĺňajte najprísnejšie požiadavky s membránovými ventilmi Alfa Laval

Spoločnosť Alfa Laval dôkladne rozumie dopytu po spoľahlivosti v odvetviach s vysokými nárokmi na hygienu, ako aj po zariadeniach, ktoré podporujú udržateľné procesy. Náš široký sortiment membránových ventilov je určený na zaistenie najvyššej spoľahlivosti v sterilných a aseptických aplikáciách. Tu uvádzame niekoľko prípadov:

Model Unique DV-ST UltraPure značky Alfa Laval

Je kompaktný, ľahký ventil modulárnej konštrukcie, ktorý ponúka široké možnosti aplikácií na špecifické účely. Stanovený obsah síry je štandardný pre všetky kované i liate ventily, vďaka čomu je možné dosiahnuť vysoko kvalitné zvary.

Pomocou pneumatického pohonu sa môže nastaviť tlak pružiny aj použitie obmedzovača zdvihu. U všetkých manuálnych ovládacích mechanizmoch zaisťuje ochrana pred preťažením pri uťahovaní v manuálnej prevádzke definovaný pracovný tlak na membránu. Obe riešenia optimalizujú bezpečnú funkciu tesnenia a predlžujú životnosť membrány.

Súčasťou sortimentu DV-ST sú trojcestné (T) ventily a vypúšťacie ventily nádrží. K dispozícii sú buď ako opracované z odliatku alebo kované a zvárané. Vďaka konfigurácii s trojcestnými ventilmi vyrobenými z kovaných telies môžete znížiť náklady na materiál aj prevádzku. Zníženie hmotnosti (až o 62% oproti tradičným riešeniam) zároveň obmedzuje namáhanie potrubia. Ďalej sa skracuje doba sterilizácie a súčasne sa znižujú náklady na energie a dobu odstávok systému. Viď celú prípadovú štúdiu nižšie.

Lepšie celkové výsledky s modelom DV-P UltraPure

Nová a priekopnícka konštrukcia unikátnych membránových ventilov Premium UltraPure (DV-P) značky Alfa Laval ponúka presnejšiu reguláciu prietoku a dvojnásobok prietoku oproti konvenčnej konštrukcii membránových ventilov pri danom poklese tlaku.

Model DV-P značky Alfa Laval minimalizuje celkové obstarávacie náklady membránových ventilov. Dvojnásobné množstvo prietoku alebo nižší pokles tlaku umožňuje použitie menších plniacich čerpadiel s nižšou spotrebou elektriny a znižuje tak náklady na energiu. Použitím menších čerpadiel, ventilov a potrubia sú aj montážne náklady nižšie než v prípade klasických membránových ventilov.
Ďalšie úspory sa dosahujú vďaka predĺženej životnosti membrány, ktorá predlžuje servisné intervaly.

Model DP-V značky Alfa Laval vám ponúka vynikajúce hygienické vlastnosti, bezpečný a jednoduchý servis, nižšie náklady na energiu i montáž ako aj kompletnú dokumentáciu.

Alfa Laval ve zkratce

Alfa Laval je významným světovým dodavatelem zařízení jako jsou zejména výměníky tepla, výměníkové stanice, vzduchové chladiče, separátory, dekantační odstředivky, membránová filtrace, čerpadla, ventily, vybavení nádrží
a filtry. Naše zařízení, systémy a služby optimalizují výkonnost technologických procesů našich zákazníků.
Pomáháme ohřívat, chladit, separovat a dopravovat látky, jakými jsou např. olej, voda, chemikálie, nápoje, potraviny, škrob a farmaceutické výrobky.
Naše celosvětová organizace úzce spolupracuje se zákazníky v téměř 100 zemích světa. Pomáhá jim být vždy o krok napřed.

Kontakty
Aktuální kontakty společnosti Alfa Laval a seznam autorizovaných distributorů a servisních partnerů získáte na webových stránkách www.alfalaval.cz
www.alfalaval.com

Rating:

vote data

Let us know if you are going to use this press release. Thank you!

Alfa Laval's head office is:

Visiting address:

Alfa Laval Corporate AB
Rudeboksvägen 1
SE-226 55 Lund
Sweden
Tel: +46 46 36 65 00
Fax: +46 46 32 35 79

Mailing address:

Alfa Laval Corporate AB
PO Box 73
SE-221 00 Lund
Sweden

Publications